Головна » Відео » Моё видео |
Полтавська вчителька їде до Дубаї
Полтавська школа номер шістнадцять. Звичайний урок історії – але проводить його незвичайна вчителька. За плечима Тетяни Веркалець – п'ятнадцять років викладацького стажу. За цей час скарбничка її професійних здобутків неодноразово поповнювалася різними перемогами і нагородами. Та найбільше своє досягнення Тетяна Ярославівна отримала минулого тижня. Увійшла до п'ятірки фіналістів конкурсу вчителів-іноватрів "Global Teacher Prize Ukraine".
"Уже у багатьох конкурсах брала участь. І вчитель року, неодноразово, і різноманітні міжнародні проекти. То чому б не спробувати свої сили й у такому конкурсі? В принципі, вдалося", – говорить Тетяна Веркалець.
Відзначили вчительку завдяки її іноваційному підходу до проведення уроку. Для кожного класу Тетяна Ярославівна розробляє окремий план, використовуючи сучасні технології.
Є в неї і свій сайт. На ньому кожен учень може виконати розроблені вчителькою завдання або ж підготуватися до ЗНО. Не забула вона і про колег. Для них створено окремий розділ. Класний куточок у кабінеті історії – також ініціатива Тетяни Ярославівни.
На думку вчительки, досконалості немає меж, тож завдяки конкурсу вона не лише знайшла нових друзів, а й скористалася нагодою вдосконалити професійні навички.
"Рано чи пізно кожен педагог доходить до того, знаєте, такого критичного віку педагогічного вигорання. Коли от начебто все ми досягли, ми уже все виграли, начебто все знаємо. А коли ти приїздиш на такі конкурси і бачиш людей, тим паче не тих, хто викладає такий предмет, як і ти, – ти бачиш, що ще є багато того, чого ти не знаєш і є багато чому вчитися", – зазначає Тетяна Веркалець.
Проте, спостерігаючи за тим, як вона проводить урок, складно припустити, що цій вчительці загрожує професійне вигорання. Погоджуються і учні.
"Вона розказує дуже цікаво, цікаві практичні роботи ми робимо в групах. І ось, подобається", – говорить Святослав.
Розділяє його думку і інший учень, який говорить, що йому подобається не сама історія, а те, як її викладає Тетяна Ярославівна.
"Не так сама історія, а як це показує Тетяна Ярославівна. Як вона розказує про ті події, які тоді відбувалися. Не так сухо, просто констатує, що тоді було, а може перевести у веселу форму, щоб було цікаво, інтерактивні завдання, проекти і таке інше", – ділиться Максим.
Тож, мабуть, цим і пояснюється, чому випускники, які вже мають власні родини, все одно радо повертаються до школи, де на них завжди чекає талановита вчителька Тетяна Веркалець.
[ Реєстрація | Вхід ]